OCTY, KREMY BALSAMICZNE

Papadeas Vinegar

Nasza firma Papadeas PC jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą w produkcji octu. Papadeas PC została założona w 1975 roku przez Panagiotisa Papadeas, który był tradycyjnym producentem octu, jednym z pierwszych na Peloponezie. Zaczął od produkcji własnego rodzaju octu w drewnianych beczkach, wykorzystując jako surowiec wiele rodzajów wina z lokalnych winnic w Kalamata w Grecji.

W 1984 roku Dionisios Papadeas przejmuje firmę jako następca, a jego głównym zadaniem jest modernizacja obiektów firmy.

W 1994 roku nasze zakłady zostały przeniesione na nowy, duży obszar w dzielnicy przemysłowej Kalamata. Wybudowano zupełnie nową, w pełni wyposażoną wytwórnię octu, co radykalnie zwiększyło moce produkcyjne. Stare beczki drewniane zastąpiono nowymi pojemnikami ze stali nierdzewnej i zakwaszaczami najnowszej technologii. Wreszcie rozpoczęła się pogoń za rynkami międzynarodowymi, a produkty z Messino rozeszły się po Europie.

Od ponad 40 lat kierujemy się tą samą recepturą i pracujemy z miłością, pasją i absolutnym oddaniem. Pozostając wierni wizji naszego założyciela, zawsze szanujemy rodzinną tradycję, jednocześnie stale inwestując w innowacje i badania. Messino to marka oryginalnych produktów z octu winnego najwyższej jakości.

Naszym odwiecznym celem jest oferowanie produktów o niezmiennie wysokiej jakości oraz zaspokajanie życzeń i potrzeb naszych klientów. Nasze ciągłe wysiłki na rzecz rozwoju i doskonalenia są obietnicą złożoną naszym klientom, że nigdy nie zawiodą ich zaufania, ani teraz, ani w przyszłości.

Papadeas PC wprowadza dziś na rynek szeroką gamę produktów z octu i cytryny o mocnym smaku i aromacie, takich jak kremy balsamiczne i ocet ziołowy, innowacyjna linia perełek i klasyczny ocet winny, które niezaprzeczalnie zmienią sposób myślenia o occie. Produkty Messino można dziś znaleźć na całym świecie, w ponad 25 krajach, takich jak USA, Australia i Republika Południowej Afryki.

Nasze linie produkcyjne posiadają certyfikaty systemów jakości i podlegają ścisłym wytycznym oraz systemowi ciągłego zapewniania jakości. Aby chronić naszych konsumentów oraz naszą wysoką jakość i smak, każdy proces produkcyjny jest certyfikowany przez ISO: 22000:2018.

Ocet balsamiczny

Nasza słynna linia octu balsamicznego, została stworzona z miłością i pasją, w oparciu o naszą tradycyjną recepturę balsamiczną. Wybierz pomiędzy klasycznym dojrzewającym octem balsamicznym, białym octem balsamicznym i octem balsamicznym z greckim miodem.

Krem balsamiczny

Idealna przyprawa do każdego przepisu. Aromatyczny krem ​​wyprodukowany na bazie naszego Octu Balsamicznego, bez dodatku cukru, szczególnie gęsty i o wyraźnym słodko-kwaśnym smaku. Wybierz swój ulubiony spośród 12 różnych smaków.

Perły

Perły Messino, inspirowane kuchnią molekularną, to małe kulki żelowe z cienką warstwą zewnętrzną i soczystym rdzeniem. Udekoruj swoje potrawy wybranym smakiem i poczuj smakowity zachwyt w ustach.

Sok cytrynowy

Nasz koncentrat cytrynowa to nasz ukochany klasyczny sok cytrynowy, o średniej kwasowości, intensywnym smaku i aromacie, który uzupełnia każdy przepis.